Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul da neredeyse son yıllarda bir çok iş ve işçiliğin fiyatı gözle görülür şekilde artarken Evden Eve Nakliyat Fiyatları için bunu söylemek pek mümkün değildir. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki fiyatlar açısından bakıldığında 3 yıldır yerinde sayan bir cetvelde sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul nakliyat konusunda son derece seçimi bol alternatif size sunarken fiyatlarda da farklı tarifler önünüze çıkarmaktadır. Evden Eve Nakliyat Fiyatları ortalaması İstanbul da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında hemen hemen aynıdır. 1000-1200 TL civarında bir bedelle başlayıp daire tipi ve eşya hacimlerine büyüklüklerine göre 2000-2500 TL çıkan rakamlar görülmektedir. Fiyataları belirleyen bir çok aktör bulunmaktadır. Bunlar bazıları Nakliyat firmasının kurumsallığı ve taşımadaki kalitesi rol oynarken diğer detayda eşyanın adetleri ile yeni adresin taşınma bölgesine uzaklığıdır.

Nakliyat Fiyatlarını Belirleyen Etkenler Nelerdir?

Taşımacılık sektöründe sabit bir fiyat ve alt üst limitler bulunmamaktadır. Genelde Evden Eve Nakliyat firmaları birbirlerinin fiyatlarından haberdar olmakta ve yakın bir fiyatta rekabeti korumaktadır. Evden Eve Nakliyat Fiyatları için bazı kritik noktalardırki bu fiyatın tam olarak şekillenmesini sağlar. Gelin birlikte bunlar nelermiş gözatalım.

  • İki ev arasındaki mesafenin ne olduğu fiyatın ortama çıkmasına neden olan etkenler biridir. Nakliye şirketleri burda 30 km civarı bir alanda fiyat farkı uygulamamaya gayret gösterirken bunun aşılması dışında özel fiyat teklifi vermektedirler. Sizler bir taşınma sürecinde nakliyat firmasına telefon açtığınızda sizlere sorulacak il sordan biri adresinizin neresi olduğu ve eşyanın nereye taşınacağıdır.
  • Evden Eve Nakliyat Fiyatları için yine firmaya telefon açtığınızda size yöneltilecek 1. belki ikinci soruda evinizin büyüklüğüdür. Örnek vermek gerekirse 2+1 dairenizin olduğunu söylediğinizde telefonun karşısındaki firma yetkilisi maksimum olarak bir ev işinde 2+1 yapıda kaç adet eşyanın olacağını tahmin etmektedir. Fiyatta bu şekilde kolayca müşteriye verilmektedir.
  • Fiyatlara tesir edecek bir diğer ayrıntıda taşıma uygulaması için özel bir anlaşma, sözleşme ve garanti istenip istenmeyeceği ile ilgilidir. Sigortalı taşımacılık şu an için ülkemizde olduğu gibi İstanbul da da henüz tam yerine oturmamış olup ekstra bir bedel ile sizlere sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları için anlaşmazlıklar nelerdir?

Fiyatlar da her ne kadar iş başlangıcında firma yetkilisi ile mutabık kalsanızda kimi kötü kişiler ve şahıslar nedeni ile canınız sıkılabilir. Yukarıda ikinci maddede bahsettiğimiz detayda 2+1 daire sahip olduğunu söylediğiniz düşünelim ve firma yetkilisinde size buna göre bir fiyat vermiştir ve sizlerde bunu uygun kabul etmişsinizdir. Ancak iş kabul edilip taşınma günü gelip işlem başladığında bazı nakliye firmaları buna itiraz edebilir. Evinizde bulunan bir çocuk odası için siz bunu bize bahsetmediniz diyebilir. Bunun içinde ekstra bir del tarafınızdan isteyebilir. Siz her ne kadar 2+1 bir bir daire olup bir odanın salon yerine çocuk odası olduğunu söylesinde kabul etmeyecek ve fiyat farkı oluşturacaktır. Ayrıca çocuk odalarındaki mobilyalarda bir çok nakliyat firması tarafından sökülüp montajından imtina edilmektedir. Evden Eve Nakliyat Fiyatları için daha sağlıklı bir çözüm içinde firmadan cüretsiz ekspertiz isteyebilir ve anlaşama yapmadan önce tüm eşyaları ve fiyatı kayıt altına alabilirsiniz.

2018-2019 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şu an yaşadığımız yıl içerisindeki fiyatları sizlere üst bölümde belirttik. Ancak daha sağlıklı ve net bir fiyat için mutlaka firma uzmanımızla görüşmeniz gerekmektedir. Bizlere telefon açıp eşyalarınızın genel bir sayısını silebilir veya dikkat belirttiğimiz gibi ücretsiz ekspertiz desteği alıp uzmanımızın eşyalarınızı yerinde görüp Evden Eve Nakliyat Fiyatları için tarafınıza en doğru bilgiyi vermesini isteyebilirsiniz. 2018 yılını yaşadığımız günümüzde muhtemel olarak görülen 2018 ve 2019 yılları arasında da bir fiyat farkı olmadan aynı bedellerle taşıma yapılacağıdır.